Máte otázku na nějaký muzikál? Využijte funkci Zpráva autorovi.

Popelka- kouzelný muzikál na ledě

5. října 2011 v 13:30 | Carol (K.H.) |  Muzikály
Popelka
Kouzelný muzikál na ledě
Původně jsem nechtěla psát článek o každém ledním muzikálu zvlášť a tak jsem je dala do jednoho, ale po zhlédnutí premiéry Popelky jsem změnila názor. O Mrazíkovi psát článek nebudu, pokud byste ho tedy nechtěli, ale Popelka si ho zaslouží.

Slavností premiéra proběhla 1.10.2011 v pražské Tesla aréně a já jí byla přítomna. Popelka je úžasná a ne-li daleko lepší než Mrazík. Ohromilo mě vystoupení všech krasobruslařů. Zvláště jednoho, který dělal dokonce i přemety. Wau. To bych se nikdy neodvážila ani, kdybych uměla bruslit. Obsazení hereckých star mě upřímně také uchvátilo. Martin Dejdar byl prostě senzační. Líbilo se mi i to, kdy si královna Dana Morávková zatančila/zabruslila s princem. Kostýmy jsou nádherné, propracované, pohádkové. Na namluvení a na nazpívání hlavních rolí si nemohli vybrat nikoho lepšího. Takže hlasy Ondřeje Rumla a Lucie Bílé jsou skvělé. Radši už přestanu psát samou chválu jinak se upíšu.
Nýbrž to byla premiéra, tak se neobešla i bez nějakého problému. Tentokrát to byl krásný labutí kočár Popelky, který nám byl, ale vynahrazen po představení. A to tak, že v něm přijela Lucka Bílá s Ondřejem Rumlem a zazpívali nám.
Popelku tedy opravdu vřele doporučuji. A jsem ráda, že nezůstává jen v Praze, ale že bude mít vystoupení i v jiných městech. Proto se podívejte na představení a lístky a můžete jet. Zvlášť doporučuji pro děti, ale i dospělí se podle mě pobaví.
Hlavně neváhejte, protože podle všeho nás Popelka příští rok opustí a vydá se do světa.

Odkazy na pár videí:

A oficiální stránky:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Chcete napsat článek i o druhém ledním muzikálu Mrazík?

Ano 66.7% (8)
Ne 33.3% (4)

Komentáře

1 Petr Petr | Web | 16. října 2011 v 11:47 | Reagovat

fotky z kouzelného muzikálu na ledě Popelka z Liberce http://fotozbranek.cz/2011/111014-popelka-kouzelny-muzikal-na-lede.html

2 Sára Sára | Web | 4. listopadu 2011 v 8:56 | Reagovat

Tam jsem hrozně chtěla, ale nevyšel m čas :(

3 Radka Radka | 19. září 2012 v 14:57 | Reagovat

Dobrý den,
ráda bych jménem muzikálu na ledě Popelka pozvala všechny na turné 2012, které začne poslední víkend v říjnu. Postupně navštívíme Zlín,České Budějovice,Pardubice,Brno, Prahu a Ostravu. Už se na vás moc těšíme! Info o vstupenkách najdete na www.popelkanalede.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama